Szybki kontakt: 534-229-890 lub kontakt@auraherbals.pl
CANDICA - sprawdzone świece HOPI oraz KONCHY najwyższej jakości.
Zamów

Infolinia

Zamów telefonicznie lub mailowo. 534-229-890 kontakt@auraherbals.pl

Działanie świec HOPI, KONCHY

Zanim świece hopi i konchy dotarły do Europy podbiły serca mieszkańców Azji. Szczególnie cieszą się popularnością również wśród indiańskich plemion, skąd sie wywodzą. Relaksują i wpływają korzystnie na samopoczucie. Dlaczego zdobywają coraz szersze grono zwolenników? Gdyby każda terapia była tak skuteczna i jednocześnie przyjemna, kochalibyśmy się tak relaksować!

Nieoceniony skład

Działanie świec opiera się na starannie opracowanych składnikach pochodzenia roślinnego. Świece do konchowania i świecowania uszu zawierają olejki eteryczne i zioła

  

To jeszcze nie wszystko! Ucho ludzkie zawiera ponad 130 głównych punktów akupunktury. Wskutek czego istnieje połączenie z różnymi częściami ciała. Poza tym wibracje z ucha dostają się do mózgu, a stamtąd do całego organizmu. Skutkiem tego pobudzony zostaje układ nerwowy, a Ty czujesz się znakomicie zrelaksowany.

Świecowanie dla każdego!

Zaleca się świecowanie uszu dla każdego, niezależnie od wieku.

Przeciwwskazania

Świecowania i konchowania nie należy przeprowadzać w przypadku:

  • perforacji błony bębenkowej
  • urazów głowy
  • tętniaka naczyń krwionośnych mózgu
  • ropnego wycieku z ucha
  • uczulenia na produkty pszczele

HOPI i KONCHY CANDICA

Świece do uszu w wielu przypadkach okazały się błogosławieństwem. Żaden inny produkt nie pozwoli Ci sie tak zrelaksować. Gwarantujemy, że już po pierwszym razie poczujesz ulgę. Dodatkowo terapia dostarcza wyjątkowej rozkoszy. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia!

© 2011 Aura Glob Trade
regulamin sklepu