Szybki kontakt: 534-229-890 lub kontakt@auraherbals.pl
CANDICA - sprawdzone świece HOPI oraz KONCHY najwyższej jakości.
Zamów

Infolinia

Zamów telefonicznie lub mailowo. 534-229-890 kontakt@auraherbals.pl

Polityka prywatności i ochrona danych osobowych

W poszanowaniu dla prywatności osób korzystających z naszej witryny internetowej opracowaliśmy i wdrożyliśmy politykę, której celem jest maksymalna ochrona informacji powierzonych nam on-line. Przy tworzeniu polityki prywatności staraliśmy się aby była ona dla Państwa czytelna i odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Efektem ma być Państwa pewność, że informacje nam powierzone będą gromadzone, wykorzystywane i przetwarzane wyłącznie zgodnie ze standardami przyjętymi w ramach polityki prywatności.

Naszym zamiarem jest pozostawienie użytkownikowi jak najpełniejszej kontroli nad przekazywanymi danymi osobistymi. Jest dla nas niezwykle ważne, aby odwiedzający naszą stronę www czuł pełen komfort.

Przekazane nam (w celu uzyskania od nas zwrotnych informacji - np. ofert, wycen czy też propozycji) dane osobiste są zbierane i przechowywane. Dzięki nim możliwa będzie realizacja konkretnych zamówień. W każdym przypadku, czy to podczas przeglądania czy przesyłania nam jakichkolwiek informacji proces ten jest zawsze pilnie przez nas śledzony. Dane takie pomagają nam między innymi w precyzyjnym przekazywaniu informacji zwrotnych, są także nieocenionym źródłem wiedzy na temat częstotliwości odwiedzania poszczególnych miejsc na naszej stronie internetowej.

Przekazane nam i przechowywane przez nas informacje nie są i nie będą w przyszłości przedmiotem sprzedaży.

Z polityką prywatności należy zapoznać się w czasie wizyty na naszej stronie internetowej, bowiem korzystając, przeglądając czy korzystając ze sklepu  internetowego Kinoki.pl akceptujecie Państwo zasady w ramach niej obowiązujące. Poniżej przedstawiamy podstawowe założenia przyjętej przez nas polityki prywatności:

  • zbieramy tylko te dane i informacje, które zostały nam dobrowolnie udostępnione;
  • wykorzystujemy powierzone nam dane i informacje do spełniania Państwa próśb i zapewniania w pełni satysfakcjonującej obsługi;
  • nie udostępniamy powierzonych nam danych ani informacji podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody dysponentów;
  • osoby nie będące pracownikami Aura Glob Trade nie mają dostępu do gromadzonych danych i informacji;

Gromadzimy tylko informacje, które dostarczyliście nam Państwo dobrowolnie - dane osobiste (imiona, nazwiska, firmy, adresy pocztowe, adresy e-mailowe) oraz wszelkie inne. Zbieramy informacje pochodzące z wszelkich formularzy zamieszczonych na naszej witrynie, z korespondencji prowadzonej z pracownikami Aura Glob Trade oraz od podmiotów trzecich, jeśli jest to związane z realizacją umów i za zgodą zainteresowanych. Akumulacja danych ma na celu wprowadzenie Państwa w ofertę naszej firmy, bieżące aktualizowanie informacji w tym zakresie, utrzymywanie stałego kontaktu z Państwem - odpowiadanie na Państwa uwagi, pytania oraz sugestie, co pozwala na stałe podnoszenie jakości naszych usług, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Naszym celem w żaden sposób nie jest sprzedawać, wymieniać ani udostępniać Państwa danych ani powierzonych informacji podmiotom trzecim, chyba że obowiązek taki wynikał będzie z obowiązujących przepisów prawnych lub zgodnie z informacją podaną przy zbieraniu od Państwa tych danych. Dane personalne oraz informacje Państwa dotyczące będą przechowywane w firmowych bazach danych. Dopuszczamy możliwość modyfikacji polityki prywatności. Zalecamy zatem, aby odwiedzając naszą witrynę internetową upewnić się czy znacie i zgadzacie się Państwo z aktualną treścią polityki prywatności. Korzystanie z witryny oznacza bowiem akceptację warunków w niej zawartych.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej polityki prywatności, albo chcecie zaktualizować lub usunąć informacje jakie posiadamy o Was, prosimy o kontakt.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Aura Glob Trade

© 2011 Aura Glob Trade
regulamin sklepu