Szybki kontakt: 534-229-890 lub kontakt@auraherbals.pl
CANDICA - sprawdzone świece HOPI oraz KONCHY najwyższej jakości.
Zamów

Infolinia

Zamów telefonicznie lub mailowo. 534-229-890 kontakt@auraherbals.pl

Warunki ogólne, warunki zamawiania i sprzedaży

 1. Sklep pod adresem www.candica.pl prowadzony jest przez firmę Aura Glob Trade z sedzibą w Sopocie, ul. 23 Marca 77/3, NIP 584-102-60-64. Zamówienia na produkty mozna składać za pośrednictwem strony www znajdującej się pod adresem www.candica.pl lub telefonicznie.
 2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobre, przez cały rok.
 3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 12, w soboty, w niedziele i w świeta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 4. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest poprawne podanie danych w systemie sklepu internetowego www.candica.pl. Podanie numeru telefonu i/lub adresu e-meil jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzic w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub przez e-mail.
 5. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości, będą wyryfikowane przez Obsługę Sklepu - zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 6. Zamawiany towar będzie dostarczany pocztą/firmą kurierską - czas realizowania zamówienia wynosi około 2-3 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty. Czas ten może ulec wydłużeniu z powodu przyczyn od nas nie zależnych. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest poinformowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeśli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia, bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zlecenia.
 7. W przypadku zakupu towaru, na który wprowadzona jest błędna cena przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie, a zamówienie zostanie anulowane.
 8. Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski.
 9. W przypadku przedpłaty, towar wysyłany jest w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe.
 10. Dane osobowe przekazywane podczas składanie zamówienia są przetwarzane przez firmę Aura Glob Trade.
 11. Klient może każdorazowo odstąpić od transakcji w terminie 10 dni kalendarzowych do daty zakupu towaru.
 12. Złożenia zamówienia w sklepie internetowym www.candica.pl oznacza akceptację postanowień regulaminu.
 13. Dane osobowe gromadzone są przez naszą firmę z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 26.08.2002 r. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Każdy Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia przez wysłanie wiadomości elektronicznej na adres: kontakt@auraherbals.pl z tytułem "rezygnacja".
© 2011 Aura Glob Trade
regulamin sklepu