Szybki kontakt: 534-229-890 lub kontakt@auraherbals.pl
CANDICA - sprawdzone świece HOPI oraz KONCHY najwyższej jakości.
Zamów

Infolinia

Zamów telefonicznie lub mailowo. 534-229-890 kontakt@auraherbals.pl

Historia świecowania uszu

Historia świecowania sięga czasów starożytnych. Współczesność uwielbia sięgać po odkrycia z przeszłości. Z prostych względów: przetrwały tak wiele lat, muszą być więc skuteczne.

Dawno, dawno temu... gdzieś w Azji

Odkrycie świecowania uszu zawdzięczamy właśnie Azjatom. Jak wiadomo stolicą medycyny naturalnej są Chiny. Azja do dnia dzisiejszego kocha życie zgodne z rytmem przyrody. Techniki Dalekiego Wschodu to setki sposobów kojących duszę i ciało. Świecowanie uszu zafascynowało azjatyckie kraje i do dziś stanowi jedną z najskuteczniejszych metod releksacyjnych.

Rozpędzone błędne koło

Współczesność... Wrzawa ulicy i zapach spalin. Wszechogarniający chaos i zgiełk. Topisz się codziennie w pędzącym tłumie zestresowanych ludzi. Setki informacji bombardują Cię na każdym kroku. Korek. Po powrocie do domu uderza tak bardzo cisza, że nie da się jej wytrzymać. Telewizor, komputer, radio... coś musi grać. Zmęczenie jest ogromne, a  tak trudno zasnąć. Trzeba przespać chociaż kilka godzin. Przecież jutro machina pędzącego czasu znów podepcze pięty.

W tym samym czasie...

... indiańska rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Wyobraź sobie noc pod gołym, rozgwieżdżonym niebem. Ciepłe ognisko i trzask iskier. Kojący zapach ziół. Dobiegające zewsząd odgłosy natury. Cisza. Serce bije zgodnie z rytmem natury. Indianie nie znają depresji i zszarganego systemu nerwowego. Nie tylko dlatego że tempo życia znacznie różni się od naszego. Czerwonoskórzy stosują szereg seansów kojących i relaksujących, by nie dopuścić do "choroby duszy".

   

I w tym miejscu dotarliśmy do świecowania uszu. Świece Hopi - nazwa pochodzi od plemienia, w którym świecowanie uszu jest szczególnie powszechne.

Seans władców, szamanów i mędrców

Zabiegi świecowania uszu niegdyś przeznaczone były głównie dla osób pełniących istotne role w życiu społecznym. Konchowanie wykonywano w połączeniu z obrzędami religijnymi. Aura panująca wokół zabiegu świecowania była wyjątkowo uroczysta. Seanse przeprowadzano władcom i przywódcom duchownym, by umocnić ich władzę i siłę. Świecowanie miało na celu poszerzenie horyzontów myślowych i lepsze zrozumienie wyższych prawd. Ponadto oczyszczało emocje, umysł i ciało. Dzięki temu najistotniejsze funkcje społeczne były sprawowane mądrze. Nigdy nie brakowało sił psychicznych i fizycznych kluczowym osobistościom.

Niegdysiejsza kuracja monarchów teraz jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

Skuteczność zabiegu

Jeśli nie przekonało Cię szczególne upodobanie znachorów, uzdrowicieli, szamanów i kapłanów do metody świecowania uszu, może upewni Cię fakt, iż po zabiegu 90,7% osób odczuło uczucie lekkości!

Świece do dnia dzisiejszego wykonuje się zgodnie z indiańską recepturą. Kuracje są wyjątkowo przyjemne, dlatego rośnie w zaskakującym tempie grono zwolenników konchowania.

Zamiast chwytać się kolejnych nieskutecznych metod, stwórz świątynie zdrowia i ukojenia w swoim domu, na wzór największych tego świata...

© 2011 Aura Glob Trade
regulamin sklepu